איך קונים רכב חדש ב- 2020 בליסינג מימוני

ככל שהשנים מתקדמות, רכבים חדשים נהיים יותר ויותר טובים. זה בא לידי ביטוי בטכנולוגיות חדשות – טכנולוגיות פנאי שמביאות פינוקים כמו חימום כסאות, מערכות מולטימדיה מתקדמות במיוחד, כיוונון חשמלי של מושבי הרכב, ושליטה אלקטרונית על פרמטרים שונים של הרכב.

בנוסף, טכנולוגיות בטיחות – ככל שהשנים מתקדמות מערכות הבטיחות הופכות ליותר ויותר מתקדמות עד כדי כך שחלקן ממש מרגישות עתידניות. רכבים חדשים הופכים לבטיחותיים במיוחד וזו סיבה מספיק טובה למה אם אתם מעוניינים בקניית רכב חדש, לא כדאי לכם להתפשר על רכב יד 2.

האם יש חסרונות בקניית רכב חדש? עמלק: לא

החסרונות בקניית רכב חדש הם כמובן אך ורק במחיר. רכבי יד 2 הם משמעותית יותר זולים, בגלל שערך מכוניות יורד משמעותית לאחר שימוש, ככל שמספר הידיים גדל.

אז כביכול, יותר משתלם לקנות רכב משומש, ולפעמים זה לא רק עניין של משתלם או לא – היכולת הכלכלית של אנשים רבים מציבה להם רק אפשרות אחת, והיא לקנות רכב משומש. כל מה שקשור לרכב חדש נשאר בגדר החלומות שלהם.

ליסינג מימוני
ליסינג מימוני

האמנם?

יש מן האמת בכך, אך לא בדיוק. היום חברות ליסינג מציעות רכישת רכבים חדשים בליסינג מימוני. מה זה בעצם אומר? ליסינג מימוני היא שיטת מימון של חברות הליסינג, שבה הן נותנות לכם הלוואה של עד 100 אחוז משווי הרכב.

לאחר שתקבלו את ההלוואה, אתם יכולים להחזיר את עלות הרכב במשך 36 חודשים. כך בעצם רכישת רכב חדש הופכת לקלה ביותר – אתם מקבלים הלוואה מהירה בתנאים ממש טובים שכוללת ריביות נמוכות במיוחד, ויוצאים כבר באותו יום עם רכב חדש, עם מיטב הטכנולוגיות והקידמה של רכב חדש.

מגשימים חלום עם ליסינג מימוני

אז אם אתם מחפשים לקנות רכב חדש, אנו מציעים לכם לחפש את עסקאות הליסינג מימוני המשתלמות בשוק. שווה מאוד לערוך סקר שוק ולראות מי היא חברת הליסינג שמציעה את התנאים הטובים ביותר, אתם תופתעו לגלות כמה הבדל יש בין חברות הליסינג השונות בתנאי ההלוואה.

לאחר שתמצאו את חברת הליסינג שלכם – כל מה שנותר לכם זה להתחדש ברכב חדש ישר מהניילונים. תתחדשו!

אהבתם את המאמר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest