איך לבחור חול לחתול

אימצתם חתול? בטח התאהבתם בו ממבט ראשון ביום האימוץ ופשוט לא יכולתם שלא לאמץ אותו.. או אולי מצאתם אותו ברחוב ונוצרה ביניכם אהבה ממבט ראשון. אחרי שאימצתם את החבר שלכם, יש כמה דברים חשובים שאתם חייבים לרכוש לו, הדברים האלה כוללים כמובן מזון לחתול, משחקים, משטח גירוד ובין הדברים היותר חשובים – מקום שהחתול שלכם יעשה בו את צרכיו – ארגז, עם חול חתולים מיוחד.

כמובן שאתם הולכים לחנות החיות הקרובה לביתכם, ומרוב המותגים אתם מתבלבלים ולא יודעים מה לבחור, כמו בלא מעט נושאים שקשורים לבעלי חיים, מכיוון שהעולם הזה מלא במותגים שכל אחד מהם מבטיח שהוא מייצר את המוצר הטוב ביותר, לכן, נעשה לכם סדר בדברים איך לבחור חול לחתולים.

למי שהתקציב אינו גבוה כל כך – חול רגיל לחתולים

זהו החול הבסיסי והזול ביותר, והוא מתאים למי שמתכנן לשים את עמדת הצרכים של החתול במקום חיצוני, כמו גינה או מרפסת, וזאת מכיוון שלחול הזה יש נטייה ללכלך את הבית מכיוון שיכולת הפיזור שלו גבוהה. אז צריך לשים לב לזה, המחיר אמנם זול, אך אם אתם רוצים להניח את ארגז הצרכים של החתול בבית ורוצים לשמור על הניקיון – עדיף להשקיע יותר ולקנות חול איכותי יותר

חול לחתולים
חול לחתולים

החול המומלץ בדרך כלל – חול מתגבש

חול מסוג כזה, הופך את הצרכים של החתול למן "גבישים". המשמעות של זה היא שהרבה יותר נוח לנקות את ארגז הצרכים של החתול, וגם אם למשל רוצים להחליף את החול, אז אפשר פשוט להסיר את הגבישים ולא לזרוק את כל החול לפח, רק שימו לב שכשאתם זורקים את הגבישים, אז להוסיף חול חדש. בנוסף, כדאי לקנות חול מתגבש שיש לו גם יכולות נטרול ריחות לא נעימים

חול איכותי – חול קריסטלי

חול זה הוא ברמה הרבה יותר גבוהה, ומה שמייחד אותו זה יכולת הספיגה המעולה שלו. בעקבות יכולת ספיגה זו, אתם לא צריכים להחליף את החול באופן תדיר כמו חולות אחרים. לכן החול הזה מתאים למי שהתקציב שלו מעט גבוה יותר, ורוצה להמנע מהחלפה של החול כל הזמן. עם חול קריסטלי אתם יכולים לחדש את ארגז הצרכים של החתול פעם בשבוע וחצי – שבועיים, לעומת חולות זולים יותר שבהם אתם יכולים להחליף את החול מדי יום-יומיים. לחברת אייקט יש חול קריסטלי מומלץ במיוחד.

אהבתם את המאמר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest