תיק גב דמוי עור – איכותי מתמיד עם מלא סטייל

עולם התיקי גב לנשים של פעם הוא לא מה שקורה היום. מכירים את האמרה "אין כמו עור"? – כולנו מכירות. ואכן עור הוא חומר מעולה ואיכותי יותר מחומרים אחרים , הוא עמיד, יפה וחומר גלם מעולה למוצרי אופנה כמו תיקים לנשים.

אך דווקא עם התפתחות נישת מעצבות התיקים, והגדילה לדרישה בעבודה עם חומרים טבעוניים, תיקים מעוצבים לנשים עשויים היום יותר ויותר מחומרים ידידותיים אל החי – כמו בדים דמוי עור, שהיום הם איכותיים מתמיד כמעט כמו עור אמיתי והכי חשוב – לא עוברים שום תהליך של סבל וניצול של בעלי חיים.

תיק גב דמוי עור – עכשיו יותר מתמיד

גם נשים שעדיין אוהבות להשתמש ב: תיקי עור, ארנקי עור וכו' – פעמים רבות רוצות גם תיקים מעוצבים מבד או תיקים דמוי עור רק בשביל לגוון את הקולקציה, כך שזה לא בהכרח תמיד נוגע לעניין אידיאליסטי. היום ניתן למצוא תיקים בעבודת יד דמוי עור יפים יותר מתמיד בדוגמאות שונות ובאיכויות גבוהות ביותר.

לאחרונה יש התעוררות של מעצבות מקומיות בעיקר בתל אביב עיר האופנה, שמציעות תיקי גב לנשים מיוחדים ועם סטייל שלא נראה בשום מקום בעולם. תיקים אלה הם פופולריים לא רק בקהל המקומי אלא בכל העולם, ואם תשאלו את המעצבות הן יספרו לכן איך הן מקבלות הזמנות רבות מרחבי העולם וממש נהיה נישה שכל אחת רוצה תיק גב לנשים המיוצר בישראל.

תיקי גב דמוי עור – מאיפה החומרים מגיעים?

כיום קיימים בדים דמוי עור איכותיים מאוד המגיעים ממקומות כמו מילאנו – בירת האופנה, הבדים מיוחדים ויש אותם בדרך כלל במלאי מוגבל מה שהופך אותם לייחודיים ביותר, כך שיכול להיות שהתיק שיהיה לך לא יהיה לעוד הרבה אנשים, וגם כשיש פרינטים מיוחדים זה בדים שמגיעים ממותגים גדולים כמו פראדה, לואי ויטון – בדרך כלל העודפים שלהם. כך שאתן מרוויחות עיצוב מיוחד של המעצבות המקומיות – עיצוב מקורי ומרענן ועם איכות שיא של בדים אירופיים.

בנוסף, מעצבות התיקים הישראליות מציעות אחריות בדרך כלל על התיקים שלהן, כאשר זמני האחריות הממוצעים הם לשנה.

תיקי גב דמוי עור – רק בישראל

אז פעם הבאה שאתן רוצות לקנות תיק גב דמוי עור, במקום לחפש בחנויות האופנה את המותגים הגדולים, כדאי לכן לשים עין דווקא על המעצבות המקומיות הן מבחינת איכות, עיצוב וסטייל והן מבחינת מחירים שהרבה יותר הגיוניים ורלוונטיים מאשר תיקים מהמותגים הגדולים שבהם חלק גדול מהמחיר הולך עבור שם המותג

אהבתם את המאמר ?

שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב pinterest